Szkolenia

 szkolenia prawne Lassota

KRAKÓW 30-529

ul. Józefińska 33/1

tel.: +48 12 421 78 80

faks: +48 12 398 37 38

 

Kancelaria Adwokacka LASSOTA I PARTNERZY od wielu lat prowadzi szkolenia prawne poświęcone m.in. zagadnieniom prawa własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego – jednej z głównych specjalizacji Kancelarii. Naszym Klientom oferujemy także szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych.

Długoletnia współpraca z publicznymi instytucjami kultury umożliwiła Kancelarii przygotowanie specjalnego programu szkoleń zamkniętych i otwartych. Szkolenia są realizowane w trybie modułowym, jak i jako pełen cykl; są skierowane zarówno do pracowników publicznych instytucji kultury m.in. muzeów, archiwów, ośrodków dokumentacji, jednostek organizujących festiwale, jak i do pracowników fundacji i stowarzyszeń działających w obszarze kultury. Nowy program szkoleń dla instytucji kultury został uruchomiony w 2012 roku w ramach jubileuszu 10 lat działalności Kancelarii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń:

Skończyło się 43. Forum Wokół Kina. Wręczono nagrody dla dystrybutorów filmów z najlepszymi wynikami i dla kin, które miały najlepsze wyniki w dystrubucji tych filmów. Wszystkie z nagrodzonych kin to kina niezależne, w tym należące do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za świetną imprezę branży kinowej ... Zobacz więcejZmniejsz

Zobacz na FB

Wręczeniem nagród zakończył się 57. Krakow Film Festival.
Złoty Lajkonik w konkursie polskim oraz Nagroda Jury Studenckiego dla filmu "Najbrzydszy Samochód Świata" w reż. Grzegorza Szczepaniaka - filmu dokumentalnego, który adwokat Marcin Lassota miał nieskrywaną przyjemność konsultować prawnie.
Złoty Smok dla najlepszego filmu krótkometrażowego dla filmu "Przy stadionie".
Złoty Róg dla najlepszego filmu dokumentalnego dla filmu "Dum Spiro Spero".
Rekomendacja do Europejskiej Nagrody Filmowej dla filmu "Beksińscy".
Kancelaria Adwokacka Lassota i Partnerzy miała przyjemność być partnerem Festiwalu oraz współfundatorem nagrody, jaką przyznał Krakowski Klaster Filmowy dla filmu "Wieloryb z Lorino".
Gratulujemy!!!
... Zobacz więcejZmniejsz

Zobacz na FB

Już jutro, w ramach KFF Industry na 57. Krakow Film Festival, adw. Marcin Lassota poprowadzi seminarium "Prawne aspekty VOD i udostępniania filmów w sieci". Temat - biorąc pod uwagę choćby ostatnie nieporozumienia między organizatorami festiwalu w Cannes a Netflixem - jak najbardziej na czasie.
Zapraszamy do Małopolski Ogród Sztuki!
... Zobacz więcejZmniejsz

Zobacz na FB