Praktykant – Wrocław

Do wrocławskiego oddziału
Kancelarii, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Praktykant

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie aplikacji
(CV + LM z opisem odbytych praktyk) na adres:

[email protected]

Informacje o procesie rekrutacji również pod numerem telefonu:

tel.: +48 71 727 72 21

faks: +48 71 722 04 22

Główne zadania w ramach praktyk to:

  • współpraca przy bieżącej obsłudze klientów Kancelarii w zakresie spraw cywilnych, karnych i gospodarczych,
  • przygotowanie projektów pism procesowych, umów i opinii prawnych w sprawach klientów Kancelarii (w zależności od bieżących spraw prowadzonych w Kancelarii),
  • analiza orzecznictwa i opracowywanie zleconych zagadnień prawnych.

Od kandydata oczekujemy:

  • ukończonego III roku studiów prawniczych,
  • sumienności,
  • zaangażowania,
  • chęci i rozwoju i nauki.

Oferujemy:

  • praktyki, które można elastycznie dopasować do dyspozycyjności kandydata,
  • udział w ciekawych sprawach z związanych z branża mediów, kina, muzyki,
  • własne stanowisko pracy,
  • wsparcie doświadczonego adwokata.