Młodszy prawnik – Kraków

Do krakowskiego oddziału
Kancelarii poszukujemy
kandydata/kandydatki na stanowisko:
Młodszy prawnik

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie aplikacji
(CV + LM) na adres:

W LM prosimy opisać zakres obowiązków realizowanych w trakcie praktyk lub pracy zawodowej.

Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2017.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • współpraca przy bieżącej obsłudze klientów Kancelarii w zakresie spraw cywilnych i gospodarczych,
  • przygotowywanie projektów pism procesowych, umów i opinii prawnych w sprawach klientów Kancelarii,
  • zastępstwo procesowe.

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego prawniczego,
  • doświadczenia zdobytego podczas merytorycznych praktyk lub pracy w kancelariach adwokackich lub radcowskich,
  • znajomości przepisów prawa z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego,
  • energii w działaniu i doskonałej organizacji pracy,
  • komunikatywności i otwartości (praca wymaga stałego kontaktu z klientami Kancelarii),
  • znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka lub radcowska,
  • doświadczenie w sprawach z zakresu własności intelektualnej lub sprawach odszkodowawczych,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze,
  • patronat na aplikacji adwokackiej,
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego podczas aplikacji adwokackiej,
  • wsparcie doświadczonych prawników i adwokatów.