Młodszy prawnik / aplikant adwokacki – praca

Do wrocławskiego oddziału
Kancelarii, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Młodszy prawnik/aplikant adwokacki

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie aplikacji
(CV + LM z opisem odbytych praktyk) na adres:

Informacje o procesie rekrutacji również pod numerem telefonu:

tel.: +48 71 727 72 21

faks: +48 71 722 04 22

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • współpraca przy bieżącej obsłudze klientów Kancelarii w zakresie spraw cywilnych, karnych i gospodarczych,
  • przygotowanie projektów pism procesowych, umów i opinii prawnych w sprawach klientów Kancelarii,
  • zastępstwo procesowe.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego prawniczego,
  • doświadczenia zdobytego podczas merytorycznych praktyk lub pracy w kancelariach adwokackich lub radcowskich,
  • znajomości przepisów prawa z zakresu prawa cywilnego, a w szczególności prawa autorskiego a także prawa karnego i gospodarczego,
  • energii w działaniu, doskonałej organizacji pracy i umiejętności priorytetyzacji zadań,
  • komunikatywności i otwartości (praca wymaga stałego kontaktu z klientami Kancelarii).

Mile widziane:

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka,
  • wiedza/doświadczenie w sprawach z zakresu własności intelektualnej,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o pracę stałą lub współpracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego podczas aplikacji adwokackiej,
  • wsparcie doświadczonych prawników i adwokatów.