adwokat Aleksandra Kobierska

prawnik Rzeszów

tel.: +48 71 727 72 21

faks: +48 71 722 04 22

Adwokat. członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Studia ukończyła z wyróżnieniem, broniąc pracę magisterską z zakresu odpowiedzialności deliktowej w prawie cywilnym. Praca przygotowana pod kierunkiem prof. dr hab. Piotra Machnikowskiego. W trakcie studiów jako stypendystka programu Erasmus studiowała na Université de Nice – Sophia Antipolis we Francji, odbywając kursy z zakresu prawa międzynarodowego oraz porównawczego prawa cywilnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na praktykach w kancelariach adwokackich i radcowskich oraz jako członek Uniwersyteckiej Poradni Prawnej, a także w trakcie stażu zagranicznego w kancelarii odszkodowawczej Avv. Augusto Cortelloni we Włoszech. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Prawo Własności Intelektualnej” organizowane przez Katedra Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa autorskiego, a także w prawie pracy, prawie zobowiązań i umów handlowych. Interesuje się również zagadnieniami związanymi z ochroną danych osobowych i prawem IT.

Od 2012 roku współtworzy zespół prawników wrocławskiego oddziału Kancelarii Adwokackiej LASSOTA I PARTNERZY.

Język obcy:

  • angielski
  • francuski
  • włoski

Specjalizacje: